Автор

 

Касьяненко Анна
+380980028191
+380443843405
anna@amoretravel.com.ua

www.megastock.ru

Регистрация

Сучасні тенденції архітектурно-художніх рішень побудови музейних експозицій Рекомендуем

Слово «експозиція» походить від латинського дієслова expono (виставляти на показ, розкладати). Експозицією можна назвати розміщення будь-яких предметів, представлених для огляду. Експозиція становить основу музейної комунікації, яка здійснюється перед усім через зорове сприйняття відвідувачами експозиційних матеріалів, розміщених у певному просторі. Для того , щоб полегшити процес спілкування відвідувачів із експозицією у створенні експозицій беруть участь ще й художники, що приносили в музей образне начало.
Наука й мистецтво поєднані певною метою – допомогти людині осягнути логічний зв'язок речей і явищ, привести її до пізнання світу через співтворчість і співпереживання. Образ, який створюється як результат синтезу, науки і мистецтва, специфічно – музейним.
У сучасному світі до музейної сфери приєднуються і комп’ютерні технології (голограми). Нове розуміння ролі музейного художника як «режисера» виявляються у тому. Що музейна експозиція стала певним спектаклем , в якому використовуються спец. засоби музейної мови. Головними дієвими особами в «музейному спектаклі» виступають музейні предмети , і художники повинні правильно передати їх значення та взаємини і тим самим посилити смислові акценти експозиції, зробити її емоційно виразною , а отже, й такою, що приносить естетичне задоволення.

Оценить!
0 голос
Избранное:
0

Listings details

Рекламные ссылки

Аморе Тревел (Отпуск)

Аморе Тревел Тур Правда

 

 

ONLINE

тел. : (044) 384 34 05

моб.: (098) 002 81 91

e-mail.: w.ukrtrading@yandex.ru

График работы:

Пн.-Сб. с 8:00 до 19:00