Автор

 

Касьяненко Анна
+380980028191
+380443843405
anna@amoretravel.com.ua

www.megastock.ru

Регистрация

Опіки. Перша допомога.

В надзвичайній ситуації варто оцінити необхідність першої медичної допмоги, установити першочергові задачі, потім скласти план дій, виконуючи його.

Ваші рішення можуть залежати від конкретних ситуацій. Але незалежно від обставин, дотримуйтесь наступних дій: яка б серйозна не була травма, зберігайте спокій. Уникайте непотрібного ризику. Ви не зможете нікому допомогти, якщо самі постраждаєте. Постарайтесь заспокоїти потерпілих, зясуйте чи немає інших людей, які б допомогли вам в цій ситуації, запитайте чи немає більш досвідченої людини ніж ви. Використовуйте також свої органи почуттів, допитуйтесь, слухайте, а потім дійте. Попросіть потерпілого сказати про свої симптоми, що він відчуває, чи є якісь жалоби.

При опіках першочергова задача полягає в тому, щоб зменшити негативний вплив на потерпілого високої температури. Не доторкайтесь до опіків і ран руками, не відривайте пригорілий слій, не сипте і не мажте рани, забезпечте потерпілого спокоєм, давайте знеболююче, теплий чай, опалені частини бажано прикрити стерильною серветкою. Якщо сильна рана, не чіпайте. Треба давати пити багато рідини.

Оценить!
0 голос
Избранное:
0

Listings details

Рекламные ссылки

Аморе Тревел (Отпуск)

Аморе Тревел Тур Правда

 

 

ONLINE

тел. : (044) 384 34 05

моб.: (098) 002 81 91

e-mail.: w.ukrtrading@yandex.ru

График работы:

Пн.-Сб. с 8:00 до 19:00