Автор

 

Касьяненко Анна
+380980028191

www.megastock.ru

Регистрация

Cпецифіка діяльності країни-члена в рамках ЮНЕСКО Рекомендуем

Кожна країна-член має один голос на Генеральній конференції.

 

Країна-член організації не має право брати участь в голосуваннях Генеральної конференції, якщо сума її забогованості по взносам перевищує суму внесків, що вона має сплатити за поточний і за попередні календарні роки.

 

Генеральна конференція може дозволити такій країні-члену Організації брати участь в голосуванні, якщо вона визнає, що несплата була спричинена обставинами, які від неї не залежать.

 

Країні-члени вибувають з Організації автоматично, якщо вони відраховані з ООН.

 

Країна-член або член-спіробітник Організації може вийти з її складу після відповідного повідомлення Генерального директора. Це повідомлення вступає в силу 31 грудня наступного року. Вихід із складу Організації не знімає фінансових зобов'язань, що були накладені на країну-член по відношенню до Організації к моменту вступу в силу рішення про її вихід.

 

Кожна країна-член зобов'язується поважати міжнародний характер функцій Генерального директора і персоналу Секретаріату і не намагатись здійснювати на них вплив при виконанні ними своїх обов'язків.

 

Кожна країна-член Організації приймає відповідні його конкретним умовам заходи по залученню в діяльність Організації своїх центральних закладів, що займаються питаннями освіти, науки і культури шляхом створення національної комісії, в якій будуть представлені уряд і згадані заклади.

Оценить!
0 голос
Избранное:
0

Listings details

Рекламные ссылки

Аморе Тревел (Отпуск)

Аморе Тревел Тур Правда

 

 

ONLINE

тел. : (044) 384 34 05

моб.: (098) 002 81 91

e-mail.: w.ukrtrading@yandex.ru

График работы:

Пн.-Сб. с 8:00 до 19:00