Автор

 

Касьяненко Анна
+380980028191
+380443843405
anna@amoretravel.com.ua

www.megastock.ru

Регистрация

Казки про тварин

Казки про тварин виникли дуже давно. Тема їх здебільшого тема моралі. Як правило, невеличкі за обсягом, казки цієї групи лаконічно і дотепно розповідають про звичайні події життя, засуджуючи вади людського характеру, водночас знайомлять особливостями поведінки, зовнішнім виглядом тварин

Типовою ознакою є те, що дійовими особами у них виступають переважно звірі або птахи. Образи тварин певною мірою стеоретипні. Так, Вовк найчастіше сильний, жорстокий, проте незграбний і не дуже розумний, Ведмідь – сильний, працьовитий, настирливий, добрий. Лисиця – гарна й розумна, проте хижа, підступна, жорстока й брехлива, Заєць – полохливий, проте часом винахідливий і спритний, Їжак – працьовитий, гарний сім’янин, Півень, кіт – сміливі, винахідливі, справедливі. Те, що казки про тварин призначалися для розповіді дітям, наклало відбиток і на їх художню форму. Вони невеликі за обсягом, часто переважають у них діалоги, повтор. Розмовні і песенні формули, увага зосереджується не стільки на дійових осіб, скільки на подіях і вчинках, на ситуаціях.

У ряді казок цієї групи виразно звучать мотиви соціального життя. Не лише побут і праця, а й взаємовідносини людей різних класів в антагоністичному суспільстві показує народ у казках про тварин. У цих творах гумор поєднується із сатирою. Такою казкою є «Пан Козацький», яка дотепно висміює низькопоклонство, надмірну полохливість, що можуть знайти вияв як у побутових, так і в суспільних стосунках.

Казка відзначається дотепністю й гумором, у ній знайшов відображення здоровий народний глузд та глибокий оптимізм. Сюет розвивається жваво, динамічно, розкриття характерів досягається через зображення діяльності персонажів, їхніх стосунків між собою.

Оценить!
0 голос
Избранное:
0

Listings details

Рекламные ссылки

Аморе Тревел (Отпуск)

Аморе Тревел Тур Правда

 

 

ONLINE

тел. : (044) 384 34 05

моб.: (098) 002 81 91

e-mail.: w.ukrtrading@yandex.ru

График работы:

Пн.-Сб. с 8:00 до 19:00